خرید کتاب روانشناسی | بهترین کتاب های روانشناسی

خرید کتاب روانشناسی | بهترین کتاب های روانشناسی

رشته های روانشناسی دانشگاهی شامل گرایش های متعددی می باشد که روانشناسی عمومی دارای بیشترین آمار کتاب در این زمینه است که مردم با مطالعه و خرید کتاب روانشناسی سعی می کنند، سبک زندگی بهتر را بیاموزند در واقع کتاب های روانشناسی چراغ راهی در پس زندگی آن دسته از مردمی است که احساس میکنند در اون مقطع از زندگی حال خوبی را ندارند و میتوانند با کمک گرفتن از اینگونه کتاب ها به مسیر درست زندگی بازگردند.

توضیحی که در بالا به آن اشاره شد در خرید کتاب روان شناسی برای روانشناسی عمومی بود ولی در دروس تخصصی و کتاب های منتشر شده با اصطلاحات و عنوان های سخت تری روبرو هستیم که حتما باید به اساتید این رشته مراجعه کرد. در اینجا ما به بخشی از کتاب های تخصصی و مولفان و ناشران اشاره میکنیم.

کتاب روانشناسی تربیتی

بطور مثال کتاب روانشناسی یادگیری رویکرد تربیتی اثر دیل شانک با ترجمه دکتر اکبر رضایی که در سال 1399 به چاپ رسیده. در فصل های مختلف آن، مفاهیم و اصول مربوط به یادگیری نمونه ها و مثال هایی آورده شده که از این کتاب برای آموزش رشته هایی از جمله روانشناسی یادگیری، روانشناسی شناختی، روانشناسی انگیزشی و نظریه های یادگیری در آموزش‌ و پرورش و سایر واحدهای آموزشی مرتبط میتوان استفاده کرد، متن کتاب روانشناسی تربیتی شامل دوازده فصل است که بصورت کامل در این کتاب ارائه شده است.

کتاب روانشناسی انگیزشی

این کتاب ها همانطور که از عنوان آنها پیداست کتاب هایی هستند که الهام بخش بوده و با خواندن اینگونه کتاب ها انگیزه مخاطب چند برابر میشود به طوری که در ضمیر خودش هر کاری برایش انجام شدنی است و امیدوارانه به آغاز کار می نگرد البته به شرطی که کتاب اثر یک نویسنده بنام و مشهور باشد و با مخاطب ارتباط خوبی روا برقرار کند بطور مثال کتاب انگیزش و هیجان اثر مارشال ریو ترجمه یحیی سید محمدی، این کتاب با به چالش کشیدن ریشه های انگیزش، فرایندهای هیجانی مؤثر، و تأثیرات آنها بر یادگیری راهکارهای عملی را برای استفاده در انواع موقعیت ها برای مخاطب شکل میدهد و به سؤال های اساسی همه تعاملات در افراد پاسخ می دهند، این کتاب میتواند منبع قوی برای دروس دانشگاهی و همینطور تدریس اساتید محترم باشد.

کتاب روانشناسی ارزشیابی شخصیت

یکی از پیچیده ترین کتاب های روانشناسی است حتی خود ما بارها شده تا با انجام تست های اینترنتی خواسته باشیم پی به شخصیت درونی خودمان ببریم ولی واقعیت این است که اینگونه تست ها هیچ کمکی به افردا نمیکند و چه بسا باعث گمراهی میشود و تنها راه کمک گرفتن از مشاور مورد تایید مراجع بهداشت است و راه دیگر قطعا خواندن کتاب خوب در حوزه روانشناسی شخصیت است که کتاب ارزشیابی شخصیت دکتر گنجی نمونه یک کتاب کامل از این دسته است و با اینکه اصطلاحات سخت در این کتاب آورده شده ولی قطعا برای مخاطبان مفید است و کمک میکند تا به سمت هدفشان حرکت کنند.

کتاب روانشناسی اجتماعی

پیدا کردن کتاب خوب در حوزه روانشناسی اجتماعی هم مثل یک تراپیست حرفه ای کار سختی است اما ما با تکیه بر تجربه خود در میزان فروش کتاب هایی با عنوان های مختلف در زمینه روانشناسی به شما کمک میکنیم تا انتخاب درست و دقیق داشته باشید. یکی از این کتاب ها روانشناسی اجتماعی اثر بارون ترجمه دکتر یوسف کریمی است که توسط اساتید روانشناسی اجتماعی در دانشگاه های کشور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تدریس میشود و با منابع بسیار عالیه موجود در این کتاب توانسته جوابگوی جامعه روانشناسی باشد.

کتاب روانشناسی رشد

این کتاب ها که به اسم کتاب ژنتیک نیز در مباحث روانشناسی مطرح هستند به رشد و تکامل افراد از کودکی تا نوجوانی و از نوجوانی تا پیری میپردازد. روانشناسان در این کتاب ها به عملکرد افراد در سنین مختلف و رشد انسان در عمری که سپری میکند به دنبال راهکارهایی برای پیشبرد اهداف علمی هستند. کتاب روان شناسی رشد از لقاح تا کودکی و روان شناسی رشد از نوجوانی تا پایان عمر اثر لورا برک با ترجمه‌ دکتر یحیی سیدمحمدی یکی از این کتاب ها است که با دیدگاه عمر در مورد رشد و کمک های تعاملی زیست شناسی و رشد انسان در محیط تأکید دارد و به تشابهات، اختلافات فرهنگی و قومی در این کتاب که از مباحث اصلی آن است میپردازد.

کتاب روانشناسی مدیریت

اگر مدیریت سازمانی و مسئولیت نهادی را به عهده دارید حتما باید راهکارها و شیوه درست برخورد با مشکلات و نظم بخشیدن به محیطی که به شما سپرده شده است را داشته باشید تا بازخورد قابل قبولی ارائه بدید و این جز با مطالعه در زمینه روانشناسی مدیریت و سازمانی و به کار بردن اصول مدیریتی امکان پذیر نمی باشد.

کتاب های متعددی در این زمینه میتواند شما را کمک کند که ما به تعدادی اشاره میکنیم، کتاب روانشناسی صنعتی و سازمانی، مبانی رفتار سازمانی، روانشناسی مدیریت که هر سه اثر دکتر محمود ساعتچی است و با فصل های مختلف و کارشناسی در مباحث این کتاب ها پیرامون مدیریت و مبانی رفتارهای سازمانی از دستمزد کارکنان تا بهداشت روانی در محیط کار و ارتباط بین فردی و اصول و فنون مذاکره مخاطب را به چالش می کشد و خواندن این کتاب ها قطعا در موفقیت مدیران تأثیرگذار است.

روانشناسی کودک و نوجوان

کتاب روانشناسی کودک و نوجوان که همیشه حاوی نکات کلیدی در تربیت فرزندان می باشد شما را در این راه پرفراز و نشیب و لذتبخش و همچنین دشوار کمک میکند تا کودک دلبندتان را به جایگاه رفیع اجتماعی خودش برسانید و برای اطرافیان الگوی خوبی برای تعلیم و تربیت باشید. استاد اسماعیلی میگه: شما وقتی لوازم خانگی میخرید با دقت کتاب راهنمای محصول رو مطالعه میکنید حال برای تربیت کودکتان هم یک کتاب بخوانید 🙂

روانشناسی سلامت

کتاب های روان­شناسی سلامت به موضوعاتی مانند تاثیرات مشاوره های روان درمانی در زندگی یا زیست در گروه­ های اجتماعی و رفتار روی سلامتی بیماران اشاره میکند و همینطور وضعیت عمومی روحی و روانی آنها را شرح میدهد. مشاوران و متخصصان با مطالعه کتاب های روانشناسی تلاش میکنند تا سلامت بیماران به بهترین حالت ممکن برسد و سلامت جسمی و روحی آنها تامین شود.

برخی از متخصصان این حوزه به بیمارانی که در زمینه­‌های مختلف نیاز به کمک دارند را با راهنمایی از کتاب های روانشناسی سلامت که اثر استادان مطرح و صاحب سبک در نگارش اینگونه کتاب ها است انجام میدهند انجام این وظایف شامل روان درمانی، تجویز آزمایش‌های مختلف روانشناختی، آموزش روش های مختلف مواجه شدن با شرایط بیمار و ارائه­ ی توضیحاتی درمورد رفتار سالم است.

. بهترین کتاب های روانشناسی شخصیت pdf
. پرفروش ترین کتاب های روانشناسی
. بهترین کتاب های روانشناسی بالینی
. کتاب های روانشناسی برای نوجوانان
. دانلود بهترین کتاب های روانشناسی
. بهترین کتاب روانشناسی اخلاق
. بهترین کتاب های روانشناسی رابطه
. بهترین کتاب روانشناسی

ما در فروشگاه اینترنتی ارسال کتاب پاسارگاد خرید کتاب روانشناسی را در دسترس علاقمندان و جامعه روانشناسی کشور قرار داده ایم. با کمک تیمی توانمند از متخصصین در امر فروش کتب روانشناسی شما مشتریان گرامی را در انتخاب کتاب مورد نیازتان یاری خواهیم کرد.

برای خرید و سفارش کتاب های روان شناسی صفحه قوانین خرید از سایت را مطالعه بفرمایید و یا با شماره واتس اپ 09196506040 با ما مکاتبه یا میتوانید از طریق همین خط سفارش خود را ثبت نمایید تا همکاران ما در امر فروش جهت ارسال سفارشتان با شما هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

2 پاسخ به “خرید کتاب روانشناسی | بهترین کتاب های روانشناسی”

محمد

تیر 20, 1401

پاسخ

بسیار عالی ❤🌺👍

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *