بررسی تا خرید کتاب های کاتینگ ادج ( cutting edge ) 6 کتاب اصلی

کتاب های کاتینگ ادج در شش سطح توسط انتشارات pearson longman به چاپ رسیده است. این کتاب‌ها در شش سطح به تألیف رسیده است. تمرکز کامل این مجموعه روی تقویت واژگان بوده و سعی کرده است تا زبان انگلیسی را به خوبی آموزش دهد و توانسته نظر بسیاری از زبان آموزان و معلمان زبان انگلیسی را جلب نماید. اگر آموزش این مجموعه را از سطح مقدماتی شروع کنید میتوانید کمی پیشرفت خود را در زمنیه زبان انگلیسی مشاهده فرمایید و تا سطح پیشرفته میتوانید درک مطلب خود را از زبان انگلیسی تا حد زیادی بالا ببرید. این مجموعه در ارسال کتاب به همراه کتاب کار و فایل صوتی عرضه میشود.

دانلود کتاب های کاتینگ ادج

در سال 2013 انتشارات پرسون لانگمن با منتشر مجموعه کتاب های کاتینگ ادج ثابت کرد که یک مجموعه همه‌چی تمام برای یادگیری زبان انگلیسی هم وجود دارد. سنین بزرگسال میتوانند با استفاده از این کتاب‌ها گرامر خود را تقویت کنند. خرید کتاب‌های جعل این روزها به مُعضلی بزرگ تبدیل شده است اما ما این مُعضل را حل کرده‌ایم، شما میتوانید بخشی از کتاب را دانلود کنید و پس از مشاهده و رضایت اقدام به خرید کنید. چند صفحه از کتاب‌های مجموعه کاتینگ ادج در وب سایت ارسال کتاب در بخش توضیحات هر کتاب وجود دارد که شما میتوانید آن را به راحتی دانلود کنید.

هر کتاب کاتینگ ادج چند درس است؟

هر کتاب کاتینگ ادج چند درس است؟ این سؤال بسیاری از زبان آموزان است. کتاب های کاتینگ ادج شامل 12 درس با نکات و مطالب جذاب و کاربردی منتشر شده است. زیباترین بخش این دروس تصاویر این بخش‌ها بوده و گویا بودن اون عکس‌ها و تصاویرمیباشد. زبان آموزان با مطالعه‌ی این مجموعه کتاب‌ها میتوانند به پیشرفت و ارتقای زبان انگلیسی خود کمک کنند. این کتاب‌ها با محتوایی گیرا کمک حال مدرسین این مجموعه است. چون بیشتر نکات مهم رو به زبان ساده آموزش داده و زبان آموزان نیاز کمی به مدرس پیدا میکنند.

به طور کلی، مطالب کتاب های cutting edge برای بزرگسالان بسیار مفید است و باعث پیشرفت آنها میشود. در این مجموعه شما میتوانید قدم به قدم اموزش دیده و زبان انگلیسی را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید. با توجه به تمرکز این کتاب‎ها روی واژگان، در هر درس شما میتوانید کلمات جدید آموخته و به‌راحتی در ذهن خود بسپارید.

تأثیر کتاب های کاتینگ ادج بر تقویت مهارت شنیداری و گفتاری

این مجموعه روی 4 مهارت اصلی متمرکز شده است اما کتاب های کاتینگ ادج تأثیر به‌سزایی روی 2 مهارت شنیداری و گفتاری دارد. با ارائه واژگانی جدید و کاربردی میتواند تا حدی تلفظ این واژگان را اموزش دهد. به همراه این کتاب‌ها فایل صوتی نیز ارائه میشود تا مهارت listening زبان آموز تقویت شود. مهارت speaking زبان آموزان بسته به روش تدریس دارد. این کتاب‌ها به‌قدری مناسب و کامل هستند که سطح زبان آموز را از A2 به C1 میرسانند. یکی از دلایل محبوب بودن این کتاب‌ها دادن حس اعتماد به نفس به زبان آموزان است به نحوی که نتیجه هر درس را در آخر به زبان آموز میدهد تا او خود را ارزیابی کند.

ارسال کتاب, فروشگاه کتاب زبان انگلیسی تهران, خرید اینترنتی کتاب زبان, خرید کتاب زبان انگلیسی با تخفیف, خرید کتاب زبان اصلی, سایت خرید کتاب زبان

نکات مهم در انتخاب کتاب های کاتینگ ادج

این مجموعه با داشتن کلمات بیشتر و آموزش این کلمات میتواند مهارت واژگان زبان آموز را افزایش دهد. اجزای تشکیل دهنده یک جمله چند کلمه هستند پس کلمات بسیار در مبحث جمله بندی مهم هستند. از آن جایی که برای جمله بندی درست و بدون غلط نیاز به بلد بودن کمی نکته گرامری‌ست که در مجموعه کتاب های کاتینگ ادج تمام نکات به صورت کامل و جامع توضیح داده شده است. همچنین این کتاب‌ها شامل یک فایل صوتی میباشد که کمک شایانی به زبان آموزان میکند. در این کتاب‌ها تمریناتی گنجانده شده است که زبان آموز با پخش فایل صوتی میتواند آن تمرینات را به راحتی انجام دهد و مضمون آن بخش را درک کند.

در مسیر یادگیری زبان انگلیسی باید از یک کتاب مناسب استفاده شود. اولین قدم ارزیابی تمام مجموعه کتاب‌هایی است که در ارسال کتاب عرضه میشوند. مهمترین قدم داشتن یک برنامه‌ریزی اصولی است که زبان آموز بتواند کتاب‌ها را سطح به سطح جلو برود و بیاموزد.

نحوه خواندن کتاب های کاتینگ ادج

اگر به دنبال مجموعه‌ای هستید که زبان انگلیسی را قدم به قدم آموزش دهد و یادگیری را برای شما آسان‌تر کند، کتاب های کاتینگ ادج میتواند به بهترین انتخاب تبدیل شود.
طبیعتاٌ بزرگسالان با توجه به مشغله‌هایی که دارند کمی یادگیری برای‌شان با مشکل مواجه میشود اما این کتاب‌ها بسیار نحوه متفاوتی دارند. مزیت اصلی این کتاب این است که به خوانندگان کمک می‌کند هوشمندانه‌تر از آن کتاب کنند. وضوح و سادگی مطالب داخل کتاب در عین حال بسیار مهم هستند و این مطالب را به شیوه‌ای قابل درک و قابل فهم به زبان آموزان ارائه می‌دهند. کتاب های کاتینگ ادج به عنوان یک راهنمای قابل اعتماد و مفید به حساب می‌آیند و این مجموعه منبع بسیار خوبی برای یادگیری است.

مزایای استفاده از کتاب های کاتینگ ادج

استفاده از این مجموعه کامل مزیت های فراوانی برای بزرگسالان دارد و به همین منظور این مجموعه قدرتمند و بی عیب است.
برخی از این مزایا عبارتند از:

  • تنوع در ارائه مطالب : کتاب های کاتینگ ادج بر اساس سطوح مختلف طراحی شده‌اند، یعنی 6 سطح که در پیشرفت زبان آموز اثر دارد.
  • اضافه شدن بخش جدید: داخل کتاب های کاتینگ ادج یک بخش جدیدی تحت عنوان Practice and Remember اضافه شده است به معنای ( تمرین کنید و به خاطر بسپارید ) است.
  • کاربردی بودن موضوعات داخل کتاب: موضوعات داخل کتاب بر اساس مسائل روز قرار گرفته است و همین امر فرایند یادگیری را جذاب‌تر میکند.
  • قرار دادن یک هدف خاص در کتاب: در هر درس به یک موضوع و هدف خاص پرداخته میشود. از تمام جنبه‌های درسی آموزش داده میشود.
  • تمرینات تعاملی: کتاب های کاتینگ ادج حاوی تمرینات تعاملی متنوعی هستند که زبان آموزان را وادار می‌کنند تا در صحبت کردن و گوش دادن زبان انگلیسی به بهترین نحوه عمل کنند.
  • بنابراین، استفاده از کتاب های کاتینگ ادج حتی به صورت خودآموز به زبان آموز کمک میکند تا حد زیادی مطالب را یاد بگیرد اما اگر آموزش تخصصی جزء اهداف زبان آموز باشد باید با یک مدرس در ارتباط باشد.
touchstone books blog

تنوع مطالب در کتاب های کاتینگ ادج به چه صورت است؟

اگر یک کتاب زبان انگلیسی به یک مطلب اهمیت زیادی بدهد و با توجه به جایگاه و اسم کتاب پیش نرود، طرفداران زیادی ندارد. این کتاب‌ها با تکیه بر روش‌های مدرن یعنی تنوع در مطالب، به زبان آموزان کمک می‌کنند تا به نحوه کاملا جدید و بروز آموزش ببینند.

این کتاب‌ها به صورت سطوح مختلف در دسترس هستند و متناسب با سطح زبان آموزان قابل استفاده می‌باشند. شما میتوانید با مطالعه سطح A1 توانایی ادامه در این مجموعه را بسنجید.
بهتر است که این کتاب‌ها در یک کلاس آموزشی تدریس شوند فعالیت‌های گروهی زیادی دارند.

جمع بندی

پیشنهاد همیشگی ما کسب اطلاعات درباره مجموعه کتابی است که میخواهید به صورت یک دوره از آن استفاده کنید است. نباید فراموش کرد که قدم های کوچک راز موفقیت بزرگ است.

2 پاسخ به “بررسی تا خرید کتاب های کاتینگ ادج ( cutting edge ) 6 کتاب اصلی”

احمدی

تیر 17, 1403

پاسخ

واسه کودکان که مناسب نیست؟
مناسب نوجوانان چطور؟

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

پاسخ

بله واسه کودکان مناسب نیست
واسه رده سنی نوجوانان مناسبه

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *