بررسی تا خرید کتاب‌های انتشارات خیلی سبز 📖 تمامی کتب

انتشارات خیلی سبز با قدمتی بیش از دو دهه با هدف یادگیری و درک بهتر دانش آموزان تأسیس شده است. این ناشر اولین کتاب خود را در سال ۱۳۸۱ با اسم انتشارات سبز منتشر نمود و سال ۱۳۸۷ نام خیلی سبز را برای مجموعه خود انتخاب کرد. این انتشارات از همان ابتدا متفاوت بود و اکنون که بیش از بیست سال که از تولدش می گذرد همچنان در سطح آموزشی کشور خلاق است، از نوع ادبیات کتاب‌ گرفته تا طرح های روی جلد آن و نوع آموزش به همراه نگاه فانتزی در به چالش کشیدن دانش آموزان با بیان شیوا و جذاب روش ارتباط این انتشارات در آموزش با فرزندان و آینده سازان کشور است.


بررسی کتاب های خیلی سبز

در این انتشارات به جهت یادگیری و درک بهتر مطالب و کمک به دانش آموزانی که قصد دارند برای آمادگی در امتحانات نهایی یا کنکور شرکت کنند، کتاب های زیادی با عناوین مختلف به زیر چاپ رفته است. دانش آموزان ابتدا باید با آنها آشنا شوند تا بتوانند بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند. در این مقاله قصد داریم تحلیل این کتاب ها را در مجموعه ارسال کتاب را در مورد بخشی از کتاب‌های این انتشارات را برای شما بیان کنیم تا بهترین گزینه را در انتخاب کتاب کمک درسی مناسب داشته باشید.
مطمئن باشید انتشارات خیلی سبز بهترین کتاب‌ها را برای شما منتشر کرده است و شما می‌توانید در میان انبوه کتاب‌های بی‌مصرف موجود در بازار کتاب های تست از گزینه های خوب این ناشر استفاده کنید.


کتاب های آموزش شگفت انگیر خیلی سبز

برای کسب نمره ۲۰ می‌توانید تست‌های تشریحی خود را در این سری کتاب با موفقیت انجام دهید. کتاب‌های این ناشر تمام نکات مورد نیاز شما را با نمونه سوالات در این کتاب ها آورده است. آموزش شگفت انگیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند. در این کتاب، می‌توانید یک درسنامه جامع و کامل پیدا کنید که در آن به تمام نکات مهم پرداخته شده است و پس از مطالعه کتاب درسی، می‌توانید از این کتاب ها به منابع بیشتری دسترسی پیدا کنید.


کتاب های هفت خوان خیلی سبز

گروه انتشارات خیلی سبز در حوزه ادبیات هم پرمخاطب است. برای اولین بار در مقاله، کتابی پیدا می‌کنید که تمام مهارت‌های مورد نیاز را به شما آموزش می‌دهد و تمام زمینه‌های مقاله مانند خواندن، املا و گفتار و در نهایت حرکت را بررسی می‌کند. از اینکه هفت خوان را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اید خیالتان راحت خواهد شد. در این کتاب با بررسی عمیق تمامی لغات مواجه خواهید شد.

بررسی تا خرید کتاب‌های انتشارات خیلی سبز 📖 تمامی کتب

کتاب های فصل آزمون خیلی سبز

این سری از کتاب های این انتشارات همانطور که از نام کتاب مشخص است مناسب برای دوران جمع بندی می باشند اما باید به این موضوع اشاره کرد که کتاب های فصل آزمون این انتشارات فاقد درسنامه می باشند و نگارنده مستقیما به سراغ آزمون ها می رود پس با این حساب دانش آموزان باید این موضوع را مدنظر داشته باشند که برای استفاده از این کتاب ها باید منابع درسی و آموزشی کتاب خودشان را به خوبی مطالعه کنند. همانطور که اشاره شد این کتاب ها شامل تعداد زیادی آزمون و تست می باشند، آزمون ها بصورت مبحث به مبحث و یا فصل به فصل طبقه بندی شده اند و هر آزمون بظور میانگین ١٠ تا ١۵ سوال را در بر میگیرد.

در پایان هر فصل آزمونی جامع برای جمع بندی مطالب فصل مربوطه در نظر گرفته شده است و علاوه بر این آزمون جامع یک آزمون دیگر با عنوان به سوی صد با سطحی دشوار تر و برای آن دسته از دانش آموزانی که قصد ١٠٠زدن در دروس را دارند در نظر گرفته شده. از محبوب ترین کتاب ها در بین کتاب های فصل آزمون میتوان به کتاب های فصل آزمون زیست اشاره کرد.


کتاب های چند کنکور خیلی سبز

این ناشر یکسری جزوه برای کمک به کنکوری ها هم منتشر کرده است. برای آمادگی در کنکور حتما به جزوه نیاز خواهید داشت. مطالعه این کتاب ها می‌تواند شما را در آزمون‌های تشریحی و امتحانات تست یاری کند و درصد موفقیت را بالا ببرد. این کتاب ها با پرسیدن سوالات هدفمند شما را به چالش می‌کشند و می‌توانید درک درستی از مفاهیم این کتاب ها داشته باشید. شاید سوالات این کتاب ها کافی نباشد و برای استفاده حداکثری از این کتاب ها باید زیر نظر استاد خود به سوالات پاسخ دهید سپس از کاربرگ‌ها استفاده کنید.


کتاب های نردبام خیلی سبز

یکی دیگر از کتاب‌های مجموعه خیلی سبز سری کتاب های نردبام است. اگر در مطالعات خصوصی تخصص دارید، میتوانید با استفاده از کتاب‌های نردبام همیشه در بالاترین سطح باشید. کتاب های نردبام شما را با مفاهیم سطح بالا آشنا می‌کند. مطمعن باشید با کمک گرفتن از این کتابها بسیاری از سوالات دشوار و سطح بالای کنکور را حل می کنید و پله‌های موفقیت را به سرعت طی میکنید. در این کتاب ها تست های طبقه‌بندی با پاسخ تشریحی را می یابید که برای امتحانات تستی و تشریحی مفید بوده و شما را با موفقیت یاری خواهند کرد. کتاب های این ناشر کمک درسی تنوع زیادی دارند و شما باید با توجه به نیاز خود و زمانی که تا آزمون مورد نظر خود دارید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.


کتاب های موضوعی خیلی سبز

اکنون به بررسی کتاب های موضوعی این انتشارات برای شما می پردازیم. این کتاب ها دارای روش های تستی هستند و بیشتر مفید خواهند بود. روزهای منتهی به امتحان شما باید کتاب‌های موضوعی را به طور مرتب مطالعه کنید زیرا مطالب کم به سرعت از ذهن شما پاک میشود. در کتاب‌های بسیاری از انتشارات خیلی سبز به طور کلی با طیف وسیعی از سوالات مواجه خواهید شد، اما برخی از کتاب‌های این انتشارات مانند نردبام و شگفت انگیز برای افرادی با دانش بالا نوشته شده است که قصد دارند با قدرت پیش بروند.

این مجموعه‌ها دارای تست های طبقه‌بندی می‌باشد و این تست ها مربوط به کتاب های حقایق مانند انرژی اتمی می‌باشد و نمونه سوالات المپیادهای جهانی را می‌توانید در این کتاب ها بیابید. با توجه به اینکه سوالات نادرست زیادی در برگه‌های تستی سطح متوسط ​​و عالی ریاضی یافت می‌شود، ممکن است نگران باشید که این مشکل در مقالات بسیاری از انتشارات خیلی سبز نیز وجود دارد اما شما می‌توانید با جواب به سوالات و پاسخ به این کتاب‌ها به موفقیت برسید.


کتاب های انتشارات خیلی سبز برای موفقیت در تست

یکی از مهم‌ترین کتاب‌ها، کتاب های تست یا چهارگزینه ای است. این کتاب ها را برای دوره جمع بندی طلایی کنکور انتخاب کنید و با کمک نمونه سوالات طبقه بندی و چهارگزینه موجود در این کتاب ها بهترین نتیجه را از امتحانات نهایی خود بگیرید. کتاب های تست یکی از صحیح‌ترین کتاب‌ها در زمینه کنکوری است که در آن روش‌های مختلف و مطمئنی برای تست و ساخت مطالب بر روی آن پیدا خواهید کرد.


خرید کتاب های کنکوری

این ناشر تلاش می‌کند تا جذابیتی منحصر به فرد برای ادامه یادگیری موضوع را برای دانش آموزان ایجاد کند.
اگر شما به عنوان معلم یا والدین یک دانش آموز، می‌خواهید از یادگیری فرزند خود راضی باشید حتما کتاب های این انتشارات را در مسیر کسب علم دانش آموزان خود قرار دهید. اگر فرزند شما به تحصیل علاقه دارد و می‌خواهد در علم پیشرفت قابل قبول داشته باشند شما را به خرید کتاب کنکور با تخفیف ویژه از مجموعه ارسال کتاب دعوت میکنیم.

پ.ن : زمان ما بهترین گرافیک های کتاب های درسی برمیگرده به کتاب دوم فارسی درس کوکب خانم که تا سال 1390 بخشی از آموزش دوره ابتدایی بود:)

  • کتاب های ماجراهای من و درسام – کتاب های آموزش شگفت‌انگیز – کتاب های هفت خان – کتاب های چند کنکور
  • کتاب های موضوعی – کتاب های نردبام – کتاب های فصل آزمون – کتاب های جمع‌بندی – کتاب های جیبی
  • کتاب‌های گام به گام – کتاب های شب امتحان – کتاب های کار- کتاب های تیزهوشان – کتاب های هوش مالتیپل
  • کتاب های پیشتاز – کتاب های مامان باباها – کتاب های پیک هفتگی – کتاب های خوش خطی
شما همه کتاب های انتشارات خیلی سبز رو دارید؟

بله ما همه کتاب های این ناشر رو با تخفیف ویژه ارسال میکنیم

آیا امکان مرجوعی کتاب هست؟

بله به شرطی که کتاب تا نخورده باشه و در کمتر از 24ساعت به مجموعه ارسال کتاب انقلاب برگشت داده بشه

آیا امکان ثبت سفارش کتاب بصورت تلفنی هم هست؟

بله شما میتوانید با شماره تلفن 02166969930 تماس بگیرید و کتاب مورد نظرتون رو سفارش بدید

یک پاسخ برای “بررسی تا خرید کتاب‌های انتشارات خیلی سبز 📖 تمامی کتب”

جواد

آذر 13, 1401

پاسخ

بسیار عالی و کامل ارسال کتاب بهترین فروشگاه آنلاین در انقلابه شک نکنید

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *